Про нас

ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» (ЮФ «Воропаєв та Партнери») було засноване 1 серпня 2005 року і вже більше ніж 15 років забезпечує своїх клієнтів – представників міжнародного та локального бізнесу, а також фізичних осіб – високоякісною юридичною підтримкою. Ми надаємо юридичні послуги клієнтам у багатьох галузях права, включаючи корпоративне, податкове, трудове право, нерухомість, авторське і медіа право, захист персональних даних, будівництво й земельне право, господарське і договірне право, представництво в судах та інше.

В ЮФ «Воропаєв та Партнери» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які володіють глибокими знаннями, з величезним практичним досвідом в різних галузях права, з розумінням галузевої специфіки бізнесу клієнта та специфіки місцевого ринку та мають досвід роботи у великих міжнародних компаніях. Це дає можливість запропонувати нашим клієнтам повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в різних складних операціях, включаючи угоди транснаціонального характеру.

Професійний потенціал фірми, крім традиційних юридичних послуг, дозволяє запропонувати нашим клієнтам послуги незалежних представників в органах управління холдингових компаній, керуючих бізнесами в різних галузях економіки. Наші досвідчені юристи обрані і є незалежними членами наглядових рад або рад директорів холдингових компаній наших клієнтів, що здійснюють свою діяльність в Україні та Нідерландах.

ЮФ «Воропаєв та Партнери» підтримує тісні контакти з юристами Кіпру, Великобританії, Нідерландів, США, Чеської республіки та інших країн, що дозволяє оперативно реагувати і залучати іноземних колег, коли цього вимагає захист інтересів клієнта. Додатковою перевагою ЮФ «Воропаєв та Партнери» є побудовані партнерські відносини з компаніями, що надають професійні послуги адміністраторів у таких юрисдикціях, як Нідерланди, Кіпр і інші, що дає можливість нашим клієнтам створювати ефективні структури управління бізнесами в різних галузях економіки.

Окрім зазначеного, спеціалісти ЮФ «Воропаєв та Партнери» пропонують послуги  щодо створення та юридичного супроводу сімейного офісу для забезпечення захисту сімейного бізнесу та статків, а також надання юридичних консультацій щодо побутових питань (включаючи, але не обмежуючись: купівля-продаж нерухомості, рухомого майна, спадкові питання та питання з сімейного права).

Послуги, що надаються спеціалістами ЮФ «Воропаєв та Партнери», доступні трьома мовами: українською, російською, англійською мовами.

Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, досвідчені спеціалісти, високий професійний рівень виконаних юридичних послуг, надійність, пріоритетність інтересів клієнта, комплексний підхід, своєчасність та оперативність вирішення поставлених задач.