Оксана Грушковська
Партнер, юрист, адвокат
Спеціалізація

Надання юридичної підтримки, консультування в сфері господарського, цивільного, сімейного, трудового, податкового, банківського, корпоративного  законодавства.

Юридичний супровід  та захист клієнтів у взаємовідносинах з державними,  контролюючими органами з питань оподаткування, будівництва, банківських операцій; з банками, іншими фінансовими установами щодо кредитування, зберігання коштів, здійснення операцій з цінними паперами, та проведення інших фінансових операцій.

Представництво клієнтів в судових органах України за спеціалізацією.

Супроводження процесу укладення угод щодо набуття та відчуження рухомого та нерухомого майна на правах власності, користування.

Розробка стратегій захисту права власності  на майно фізичних та юридичних осіб.

Повне супроводження процесу спадкування клієнтами майна в Україні.

Юридична допомога при вирішенні корпоративних питань.

Досвід

23 роки юридичної практики

Починаючи з серпня 1997 року, Грушковська Оксана працювала юрисконсультом в Донецькій дирекції банку «Україна». З 2003 року, до приходу на роботу в юридичну компанію «Воропаєв та Партнери» в жовтні 2010 року, працювала провідним юрисконсультом юридичного управління ПАТ «Донгорбанк», де займалась юридичним супроводженням господарської діяльності банку, здійснювала юридичні експертизи документів важливих клієнтів банку з питань кредитування, валютного контролю, здійснювала юридичний супровід будівництва будівель відділень банку, представляла інтереси банку в судових органах з питань стягнення кредитної заборгованості, у господарських спорах, брала участь в організації проведення зміни типу банку (з приватного акціонерного товариства в публічне) та в процесі приєднання ПАТ Донгорбанк до АТ «ПУМБ», надавала консультації з питань трудового права.

З жовтня 2010 року займається правовим обслуговуванням фізичних та юридичних осіб за своєю спеціалізацією: представляє інтереси клієнтів у судових органах, у взаємовідносинах з банківськими та іншими фінансовими установами з питань відкриття рахунків, в т.ч. в цінних паперах, фінансового моніторингу, кредитування, купівлі-продажу цінних паперів та інших;  з державними органами, в тому числі з питань оподаткування, будівництва, проведення банківських операцій; здійснює повний юридичний супровід клієнтів з приводу придбання у власність або в найм/оренду чи відчуження рухомого і нерухомого майна; надає юридичні консультації за своєю спеціалізацією.

Багаторічний юридичний досвід в банківській сфері Грушковської Оксани дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів у взаємовідносинах з фінансовими установами щодо укладення договорів на паритетних умовах та у процесі їх виконання.

Грушковська Оксана  захищає  інтереси клієнтів в судах усіх юрисдикцій та надає юридичну допомогу з питань, що випливають з договірних правовідносин цивільного та господарського  права, адміністративного, трудового, житлового, податкового, сімейного, земельного, банківського та корпоративного права.

Юридичний супровід процесу спадкування майна,  оформлення права власності на спадкоємців, сплати податків за отримане спадкове майно та подачі податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Як спеціаліст із корпоративного права, Грушковська Оксана Петрівна пропонує  консультування та правову допомогу з питань реєстрації та діяльності  юридичних осіб,  з питань відчуження/спадкування акцій, часток в статутному капіталі товариств,   проведення процедури примусового викупу акцій   (squeeze-out), та з інших питань, що виникають із корпоративних правовідносин.

Ключові проекти:

Участь у складенні та подачі фізичними особами –податковими резидентами України податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Юридичний супровід будівництва приватного домоволодіння, реконструкції квартир шляхом об’єднання, придбання нерухомості на етапі будівництва.

Приймання участі у захисті прав та інтересів:

  • фізичної особи в адміністративній справі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення про сплату транспортного податку (справа № 640/15380/19);
  • фізичних осіб в адміністративній справі про визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 595 від 07.11.2014 р, якою були припинені соціальні виплати громадянам Донбасу (справа № 826/18826/14);
  • ПрАТ «Артвайнері» в адміністративній справі про  визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (справа № 200/12487/19);
  • ТОВ «КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ» в адміністративній справі про  визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (справа №810/2924/16).

Юридичний супровід процедури викупу акцій у міноритарних акціонерів та подальшого пропорційного продажу акціонерам приватного акціонерного товариства.

Представляла інтереси:

  • АТ «СКМ» – юридичний супровід з питань корпоративного права, з питань валютного законодавства, в тому числі надавала правову допомогу в процесі отримання ліцензії на здійснення інвестицій за кордон;
  • ПАТ «Донгорбанк», ПАТ  «ПУМБ» у спорах зі стягнення проблемної заборгованості за кредитними  договорами;
  • ПрАТ «АРТВАЙНЕРІ» – правова допомога при укладенні кредитних договорів з банками України;
  •  ТОВ « КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ»- представництво інтересів в судових інстанціях щодо визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Освіта: Донецький державний університет, економіко-правовий факультет, спеціальність «Правознавство».

Членство в адвокатських об’єднаннях: НААУ, Рада адвокатів Київської області. 

Мови: Українська, Російська, Англійська

Контакти: ogrushkovskaya@voropaevltd.com.ua