Анна Нечай
Партнер, юрист, адвокат, член Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP)
Спеціалізація

В галузі іноземного права: міжнародне податкове планування, створення трастів та їх управління, розробка і реалізація схем з управління приватним капіталом (wealth management), управління офшорними компаніями, спадкове планування, робота з іноземними банками, корпоративне право.

В галузі українського права: корпоративне право, цивільне право, банківське та фінансове право, валютне регулювання, законотворчість, зовнішньоекономічні відносини.

Досвід

В «ЮФ «Воропаєв та Партнери» Анна Нечай здійснює юридичний супровід та консультування клієнтів з питань розробки та реалізації схем з управління приватним капіталом, включаючи створення і управління трастів, компаній в іноземних юрисдикціях, надає послуги безпосереднього управління іноземними компаніями клієнтів, забезпечує ефективну комунікацію з іноземними банками (відкриття і управління рахунків в іноземних банках, у тому числі в private banking) та провайдерами послуг закордоном. Анна також активно бере участь у розробці та подальшому обговоренні з представниками державних органів України проектів законодавчих актів України у сфері корпоративного права, цінних паперів, валютного регулювання та банківського і фінансового права.

Свою трудову діяльність в ЮФ «Воропаєв та Партнери» Анна розпочала ще в 2006 році. У той період Анна головним чином спеціалізувалася на питаннях банківського та корпоративного права, угодах зі злиття і поглинання, забезпеченого кредитування.

В період з 2008 по 2013 роки Анна Нечай працювала юристом в українському офісі міжнародної юридичної компанії «Baker & McKenzie» (США) в департаменті банківського та фінансового права (2008 – 2013 рр.), а також корпоративного права та угодах зі злиття та поглинання.

Трудовий досвід Анни розпочався в 2004 році з роботи в ПАТ «Перший Український Міжнародний банк», де Анна вела судово-претензійну роботу, роботу з забезпеченого кредитування, відповідала за комунікацію з представниками податкових, виконавчих і правоохоронних органів, вела роз’яснювальну роботу юридичного характеру з клієнтами банку.

Освіта

Анна Нечай має вищу юридичну освіту: в 2004 році Анна закінчила Міжнародний Соломонів Університет (м. Київ) з відзнакою, ступінь бакалавра, а в 2006 році – Національну Академію Наук ім.Корецького за спеціальністю «правознавство», ступінь – магістр. В 2014 році Анна здобула бізнес – освіту (МВА) Університету Нʼю Брансвік (Канада) та Міжнародного Інституту Бізнесу (Україна). В 2015 році Анна отримала Сертифікат та Диплом в Міжнародному Трастовому Управлінні Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP).

Мови

Анна Нечай вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Членство в професійних об’єднаннях

З 2006 року Анна Нечай є адвокатом Київської міської колегії адвокатів України та з 2015 року членом Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP).

Контакти
anna.nechai@voropaevltd.com.ua