Адвокати юридичної компанії домоглися у судовому порядку винесення рішення щодо витребування земельної ділянки на користь клієнта з чужого незаконного заволодіння. ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» супроводжувало клієнта протягом 2 років судового розгляду та повернуло нерухомість законному власнику.

Найбільш складними та деталізованими справами в юриспруденції є спори щодо права володіння, користування, а також розпорядження земельними ділянками. Як правило, такі справи розглядаються та розвʼязуються виключно в судовому порядку за участю професійних адвокатів. ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» має великий досвід у вирішенні спорів щодо права власності на нерухоме майно. Восени 2022 року юридична компанія допомогла клієнту у судовому порядку повернути у власне володіння земельну ділянку. Розгляд справи у суді здійснювався протягом 2 років.

До адвокатів компанії «Воропаєв та Партнери» звернувся клієнт, приватною власністю якого заволоділи зловмисники за допомогою шахрайських дій. Право власності перейшло до іншої особи внаслідок підробки нотаріальної довіреності та державного акту на земельну ділянку. Головною складністю даної справи було те, що особи, винні у протизаконному заволодінні нерухомим майном, змінили кадастровий номер земельної ділянки. В результаті таких дій перед адвокатами позивача виникла потреба довести у судовому порядку, що обʼєктом злочину стала саме та земельна ділянка, яка належить клієнту компанії та він має право витребувати її у кінцевого покупця (добросовісного набувача).

Внаслідок протиправних дій третіх осіб зазначена земельна ділянка була продана двічі без відома офіційного власника. Для повернення нерухомого майна у власність клієнта ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» було заявлено клопотання щодо проведення експертизи відтисків штампів та печаток, почеркознавчих експертиз. Висновками проведених експертиз було доведено, що правовстановлюючі документи на нерухомість та довіреність були підроблені.

Юристи компанії за допомогою адвокатських запитів до управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру встановили обставини зміни кадастрового номера землі. У судовому порядку було задоволено клопотання адвокатів позивача витребувати матеріали нотаріальних справ та долучити до матеріалів цивільної справи докази, що були зібрані в ході слідства.

За фактом протизаконного заволодіння нерухомим майном було відкрито кримінальне провадження, в рамках якого адвокати компанії «Воропаєв та Партнери» представляли інтереси потерпілої особи – законного власника земельної ділянки. Паралельно з цим юридичною фірмою в інтересах клієнта було подано позов до суду про витребування землі у добросовісного набувача (кінцевого покупця). До позовної заяви було додано матеріали, які підтверджували, що земельна ділянка вибула із законного володіння власника поза його волевиявлення.

В результаті проведеної роботи адвокатів, які представляли інтереси позивача, суддя ухвалив рішення задовольнити позовну заяву в повному обсязі – витребування нерухомого майна з незаконного чужого володіння. Таким чином право власності клієнта ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» було відновлено.

Юридична компанія «Воропаєв та Партнери» спеціалізується на надійному та ефективному захисті права приватної власності в суді. Адвокати фірми надають професійні консультації, допомагають з підготовкою документів та супроводжують клієнтів на всіх стадіях розгляду справи в суді.