ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЮРИДИЧНА ФІРМА “ВОРОПАЄВ ТА ПАРТНЕРИ”

Контактна інформація:

04205, Україна, Київ пр. Оболонський 26, секція С, офіс 1006

Телефон: +380939815988

Електронна пошта: info@voropaevltd.com.ua

Інтернет-адреса: https://voropaevltd.com.ua/

ЄДРПОУ: 33703383

Відмова від відповідальності

Відповідальність за вміст

Вміст наших сторінок створено з особливою ретельністю. Однак ми не можемо гарантувати точність, повноту чи актуальність вмісту. Відповідно до законодавчих положень ми несемо відповідальність за власний вміст на цих веб-сторінках. У цьому контексті зауважте, що відповідно ми не зобов’язані контролювати лише передану чи збережену інформацію третіх сторін або розслідувати обставини, що вказують на незаконну діяльність. Це не впливає на наші зобов’язання щодо видалення або блокування використання інформації відповідно до загальноприйнятих законів.

Відповідальність за посилання

Наш веб-сайт містить посилання на зовнішні веб-сайти третіх сторін, на вміст яких ми не маємо впливу. Тому ми не несемо жодної відповідальності за цей зовнішній вміст. Відповідний постачальник або оператор сайтів, на які посилаються, завжди несе відповідальність за їхній вміст. Сайти, на які посилаються, були перевірені на наявність можливих порушень законодавства під час створення посилань, і під час перевірки не було виявлено незаконного вмісту.

Авторське право

Вміст і роботи, опубліковані на цьому веб-сайті, регулюються законами про авторське право. Будь-яке копіювання, обробка, розповсюдження або будь-яка форма використання, що виходить за межі закону про авторське право, вимагає попередньої письмової згоди відповідного автора або авторів.

Захист даних

Зверніть увагу на нашу політику конфіденційності.