Спеціалізація

Корпоративне, трудове, господарське, цивільне, регуляторне право, право інтелектуальної власності, консультування з питань податкового права та структурування бізнесу

Досвід

Курілко Вероніка приєдналась до команди ЮФ “Воропаєв та Партнери” в серпні 2020 року. З 2017 року Вероніка працювала в юридичному відділі департаменту податкового та юридичного консультування аудиторської компанії “КПМГ-Україна”, де займалась наданням юридичних послуг широкого спектру, включаючи, але не обмежуючись: юридичне консультування, due dilligence, супровід угод злиття та поглинання, комплаєнс аналіз, супровід проведення публічних закупівель, участь в судових процесах з питань трудового права. В ЮФ “Воропаєв та Партнери” Вероніка здійснює юридичний супровід та консультування клієнтів з питань структурування та управління приватним капіталом, включаючи створення та управління компаніями в іноземних юрисдикціях, а також забезпечує комунікацію клієнта з компаніями-адміністраторами в таких юрисдикціях.

Освіта

Вероніка Курілко має вищу юридичну освіту. У 2017 році закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія”, ступінь магістра.

Мови

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Контакти: vkurilko@voropaevltd.com.ua