Партнер, заступник директора, адвокат

Спеціалізація: Валютне, банківське, податкове, митне, цивільне, господарське законодавство, в тому числі приватизація, розробка схем і планів структурування бізнесу.

Досвід: Сергій Євгенович Курілко працює в ЮФ «Воропаєв та Партнери» з дня заснування в серпні 2005 року. Пан Курілко очолює корпоративну та судову практику фірми. До приходу в ЮФ «Воропаєв та Партнери», пан Курілко працював юрисконсультом в ЗАТ «СКМ», в юридичному управлінні ЗАТ «Перший Український Міжнародний банк», очолював юридичний відділ Донецької обласної дирекції АК АПБ «Україна». Багаторічний досвід пана Курілко (22 роки юридичної роботи) дозволяє надавати клієнтам повний комплекс юридичних консультацій з різних питань корпоративного управління, структурування угод, включаючи податкові та фінансові аспекти, іноземних інвестицій, валютного регулювання, банківської сфери та ін.

Спеціальне представництво: Сергій Євгенович Курілко входить до складу Наглядової Ради ПАТ «Перший Український Міжнародний банк».

Освіта: Пан Курілко закінчив економіко-правовий факультет Донецького державного університету за спеціальністю «Правознавство» в 1998 році. В цьому році, 1998, отримав свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю. Пан Курілко також закінчив Донецьке Вище військове політичне училище в 1982 році.

Членство в адвокатських об’єднаннях: Пан Курілко має свідоцтво адвоката Донецької обласної колегії адвокатів.

Мови: Пан Курілко вільно володіє українською та російською мовами.

Контакти: SKurilko@voropaevltd.com.ua