04205, Україна, Київ
пр. Оболонський 26, секція С, офіс 1006
UA

Представництво в судах

ЮФ «Воропаєв та Партнери» надає послуги з супроводження цивільних, господарських, адміністративних справ в українських судах всіх інстанцій

Безкоштовна консультація
 • Корпоративні спори між акціонерами або акціонерами і компанією, включаючи спори, що стосуються корпоративного управління та прав акціонерів, угод між акціонерами, злиття і поглинань, реорганізації і ліквідації підприємств;
 • Господарські спори, що виникають чи стосуються укладення, виконання, розірвання і дійсності комерційних договорів та інших подібних угод, спори про стягнення заборгованості;
 • Спори у сфері інтелектуальної власності та суміжних галузях;
 • Спори, пов’язані з цінними паперами, в тому числі стосовно емісії та проведення операцій з акціями, облігаціями, переказними і простими векселями, а також іншими цінними паперами;
 • Спори в сфері нерухомості, включаючи спори про право власності на землю та інші об’єкти нерухомості;
 • Податкові спори і регуляторні спори;
 • Представництво інтересів компаній/топ-менеджерів при проведенні перевірок державними органами, а також у захисті інтересів клієнтів в судах зі справ, пов’язаних з державним контролем у сфері бізнесу;
 • Визнання і приведення у виконання рішень, прийнятих міжнародним арбітражем, і рішень іноземних судів в Україні, а також сприяння у приведенні їх у виконання за кордоном, оспорювання в Україні рішень, винесених міжнародним арбітражем

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в різних складних операціях, включаючи угоди транснаціонального характеру.

БІЗНЕС-ОРІЄНТОВАНІСТЬ

Пропонуємо комплексне вирішення проблем і розширюємо спектр послуг відповідно до вимог клієнта

НАДІЙНІСТЬ

Досвід, накопичений за весь час роботи, дозволяє запропонувати нашим клієнтам високу якість юридичних послуг

ПРОФІЛЬНІСТЬ

Ми є експертами в різних галузях права в одній компанії та забезпечуємо комплексний підхід при вирішенні проблем клієнта

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Побудова довгострокових відносин, що базуються на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта

Фахівці

В ЮФ «Воропаєв та Партнери» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які володіють глибокими знаннями, з величезним практичним досвідом в різних галузях права, з розумінням галузевої специфіки бізнесу клієнта та специфіки місцевого ринку та мають досвід роботи у великих міжнародних компаніях.
Юрій Воропаєв
Керуючий партнер, адвокат
+380 50 888 88 88
Person mail@mail.ua

Спеціалізація
Судова практика (цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні, трудові, податкові, земельні  спори), претензійно-позовна робота, розробка та правовий аналіз механізмів впровадження бізнес-рішень, внутрішніх політик компаній, правова експертиза господарських операцій, розробка законопроектів.

Досвід

Воропаєв Юрій Миколайович обіймає посаду Директора в ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» з 2005 року.
З 1979 відбував службу в Управлінні Служби безпеки України в Донецькій області на посадах слідчого та юриста. З 1996 – начальник юридичного відділу, начальник юридичного управління Першого Українського Міжнародного банку, м.Донецьк. З 2003 – керівник юридичного департаменту ЗАТ «СКМ».
Народний депутат чотирьох скликань з 2006 року по 2019 рік. Заслужений юрист України.

Освіта

В 1973 році закінчив Армавірський юридичний технікум, у 1980 році – Харківський юридичний інститут за фахом «Правознавство», кваліфікація «Юрист».

Сергій Курілко
Партнер, адвокат
+380 50 888 88 88
Person SKurilko@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Валютне, банківське, податкове, митне, цивільне, господарське законодавство, в тому числі приватизація, розробка схем і планів структурування бізнесу.

Досвід: Сергій Євгенович Курілко працює в ЮФ «Воропаєв та Партнери» з дня заснування в серпні 2005 року. Пан Курілко очолює корпоративну та судову практику фірми. До приходу в ЮФ «Воропаєв та Партнери», пан Курілко працював юрисконсультом в ЗАТ «СКМ», в юридичному управлінні ЗАТ «Перший Український Міжнародний банк», очолював юридичний відділ Донецької обласної дирекції АК АПБ «Україна». Багаторічний досвід пана Курілко (22 роки юридичної роботи) дозволяє надавати клієнтам повний комплекс юридичних консультацій з різних питань корпоративного управління, структурування угод, включаючи податкові та фінансові аспекти, іноземних інвестицій, валютного регулювання, банківської сфери та ін.

Спеціальне представництво: Сергій Євгенович Курілко входить до складу Наглядової Ради АТ «Перший Український Міжнародний банк».

Освіта: Пан Курілко закінчив економіко-правовий факультет Донецького державного університету за спеціальністю «Правознавство» в 1998 році. В цьому році, 1998, отримав свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю. Пан Курілко також закінчив Донецьке Вище військове політичне училище в 1982 році.

Членство в адвокатських об’єднаннях: Сергій Курілко має свідоцтво адвоката Донецької обласної колегії адвокатів.

Мови: вільно володіє українською та російською мовами.

Контакти: SKurilko@voropaevltd.com.ua

Анна Нечай
Партнер, адвокат, спеціаліст з міжнародного управління трастами та спадкування (TEP)
+380 50 888 88 88
Person anna.nechai@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
В галузі іноземного права: міжнародне податкове планування, створення трастів та їх управління, розробка і реалізація схем з управління приватним капіталом (wealth management), управління офшорними компаніями, спадкове планування, робота з іноземними банками, корпоративне право.

В галузі українського права: корпоративне право, цивільне право, банківське та фінансове право, валютне регулювання, законотворчість, зовнішньоекономічні відносини.

Досвід

В «ЮФ «Воропаєв та Партнери» Анна Нечай здійснює юридичний супровід та консультування клієнтів з питань розробки та реалізації схем з управління приватним капіталом, включаючи створення і управління трастів, компаній в іноземних юрисдикціях, надає послуги безпосереднього управління іноземними компаніями клієнтів, забезпечує ефективну комунікацію з іноземними банками (відкриття і управління рахунків в іноземних банках, у тому числі в private banking) та провайдерами послуг закордоном. Анна також активно бере участь у розробці та подальшому обговоренні з представниками державних органів України проектів законодавчих актів України у сфері корпоративного права, цінних паперів, валютного регулювання та банківського і фінансового права.

Свою трудову діяльність в ЮФ «Воропаєв та Партнери» Анна розпочала ще в 2006 році. У той період Анна головним чином спеціалізувалася на питаннях банківського та корпоративного права, угодах зі злиття і поглинання, забезпеченого кредитування.

В період з 2008 по 2013 роки Анна Нечай працювала юристом в українському офісі міжнародної юридичної компанії «Baker & McKenzie» (США) в департаменті банківського та фінансового права (2008 – 2013 рр.), а також корпоративного права та угодах зі злиття та поглинання.

Трудовий досвід Анни розпочався в 2004 році з роботи в ПАТ «Перший Український Міжнародний банк», де Анна вела судово-претензійну роботу, роботу з забезпеченого кредитування, відповідала за комунікацію з представниками податкових, виконавчих і правоохоронних органів, вела роз’яснювальну роботу юридичного характеру з клієнтами банку.

Освіта

Анна Нечай має вищу юридичну освіту: в 2004 році Анна закінчила Міжнародний Соломонів Університет (м. Київ) з відзнакою, ступінь бакалавра, а в 2006 році – Національну Академію Наук ім.Корецького за спеціальністю «правознавство», ступінь – магістр. В 2014 році Анна здобула бізнес – освіту (МВА) Університету Нʼю Брансвік (Канада) та Міжнародного Інституту Бізнесу (Україна). В 2015 році Анна отримала Сертифікат та Диплом в Міжнародному Трастовому Управлінні Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP).

Мови

Анна Нечай вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Членство в професійних об’єднаннях

З 2006 року Анна Нечай є адвокатом Київської міської колегії адвокатів України та з 2015 року членом Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP).

Контакти
anna.nechai@voropaevltd.com.ua

Тетяна Волкова
Партнер, адвокат
+380 50 888 88 88
Person tvolkova@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Судова практика (цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні справи, сімейні, спадкові, земельні, трудові, податкові спори).

Розробка та правовий аналіз механізмів впровадження бізнес-рішень, внутрішніх політик компаній, організація роботи персоналу, розробка систем оцінювання та винагород.

Правова експертиза господарських операцій.

Юридичний супровід будівельних та проектних робіт.

Міграційне право.

Досвід

Досвід роботи: 23 роки

До переходу в жовтні 2008 року в ТОВ «ЮФ «Воропаєв та Партнери» Волкова Тетяна Вікторівна працювала адвокатом Донецької обласної Колегії адвокатів. Очолювала Юридичну консультацію Калінінського району м. Донецька, була членом Президії Донецької обласної Колегії адвокатів, працювала провідним юрисконсультом в комерційних структурах.

23-річний досвід юридичної практики Волкової Т.В. дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів в кримінальному судочинстві і на досудовому слідстві, представленням інтересів в судах усіх юрисдикцій та надання юридичної допомоги з питань, що випливають з договірних та зобов’язальних правовідносин цивільного та господарського  права, адміністративного, трудового, житлового, податкового, сімейного, земельного, спадкового права.

Як спеціаліст із сімейного права Волкова Тетяна пропонує послуги з оформлення шлюбних контрактів; консультування з питань захисту майна, планування спадковості сімейної власності, допомогу у складанні заповітів та договорів про поділ спільного майна подружжя; управління майном неповнолітніх дітей; супровід розірвання шлюбу, поділ спільного майна в судовому порядку, стягнення аліментів та визначення   місця проживання дитини; мінімізації ризиків спільного проживання без реєстрації шлюбу, та з інших питань, що виникають із сімейних правовідносин.

Також Волкова Тетяна спеціалізується в питаннях міграційного права, в її компетенцію входить  легалізація перебування іноземців в Україні, громадян України за кордоном, допомога в отриманні дозволів на працевлаштування, дозволів на тимчасове або постійне проживання, консультування з  питань міграційного законодавства.

Ключові проєкти:

 • Участь у створенні структури управління сімейним бізнесом (Сімейного офісу), управління нерухомістю, юридичний супровід організації роботи персоналу з обслуговування потреб сім’ї,  оптимізація фінансування та оподаткування, міграційних питань.
 • Надання допомоги громадянам США і ЄС в оформленні спадкових прав на території України.
 • Юридичний супровід будівництва приватного житлового комплексу.
 • Захист прав та інтересів фізичних осіб в адміністративній справі про визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 595 від 07.11.2014 р., якою були припинені соціальні виплати громадянам України з тимчасово окупованих територій України (справа № 826/18826/14).

Представництво інтересів:

 • АТ «СКМ» – юридичний супровід з питань трудового законодавства, з питань HR політики компанії;
 • АТ «ПУМБ»  – податкові спори, кримінальні та цивільні справи зі стягнення проблемної заборгованості за кредитними  договорами;
 • ТОВ «КОЗІН-ЛЮКС» – комплексне юридичне обслуговування;
 • ТОВ «КОМТЕК ІНВЕСТ» – юридичний супровід корпоративних питань.

Освіта:

Вища: Донецький державний університет, економіко-правовий факультет, спеціальність «Правознавство».

Курс Організаційна поведінка (Organisational Behaviour)  британської програми МBA, Edinburgh Business School, Heriot Watt University.

Членство в адвокатських об’єднаннях: НААУ, Рада адвокатів Донецької області.

Мови: Українська, російська, англійська

Контакти: tvolkova@voropaevltd.com.ua

Оксана Грушковська
Партнер, адвокат
+380 50 888 88 88
Person ogrushkovskaya@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Надання юридичної підтримки, консультування в сфері господарського, цивільного, сімейного, трудового, податкового, банківського, корпоративного  законодавства.

Юридичний супровід  та захист клієнтів у взаємовідносинах з державними,  контролюючими органами з питань оподаткування, будівництва, банківських операцій; з банками, іншими фінансовими установами щодо кредитування, зберігання коштів, здійснення операцій з цінними паперами, та проведення інших фінансових операцій.

Представництво клієнтів в судових органах України за спеціалізацією.

Супроводження процесу укладення угод щодо набуття та відчуження рухомого та нерухомого майна на правах власності, користування.

Розробка стратегій захисту права власності  на майно фізичних та юридичних осіб.

Повне супроводження процесу спадкування клієнтами майна в Україні.

Юридична допомога при вирішенні корпоративних питань.

Досвід

23 роки юридичної практики

Починаючи з серпня 1997 року, Грушковська Оксана працювала юрисконсультом в Донецькій дирекції банку «Україна». З 2003 року, до приходу на роботу в юридичну компанію «Воропаєв та Партнери» в жовтні 2010 року, працювала провідним юрисконсультом юридичного управління ПАТ «Донгорбанк», де займалась юридичним супроводженням господарської діяльності банку, здійснювала юридичні експертизи документів важливих клієнтів банку з питань кредитування, валютного контролю, здійснювала юридичний супровід будівництва будівель відділень банку, представляла інтереси банку в судових органах з питань стягнення кредитної заборгованості, у господарських спорах, брала участь в організації проведення зміни типу банку (з приватного акціонерного товариства в публічне) та в процесі приєднання ПАТ Донгорбанк до АТ «ПУМБ», надавала консультації з питань трудового права.

З жовтня 2010 року займається правовим обслуговуванням фізичних та юридичних осіб за своєю спеціалізацією: представляє інтереси клієнтів у судових органах, у взаємовідносинах з банківськими та іншими фінансовими установами з питань відкриття рахунків, в т.ч. в цінних паперах, фінансового моніторингу, кредитування, купівлі-продажу цінних паперів та інших;  з державними органами, в тому числі з питань оподаткування, будівництва, проведення банківських операцій; здійснює повний юридичний супровід клієнтів з приводу придбання у власність або в найм/оренду чи відчуження рухомого і нерухомого майна; надає юридичні консультації за своєю спеціалізацією.

Багаторічний юридичний досвід в банківській сфері Грушковської Оксани дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів у взаємовідносинах з фінансовими установами щодо укладення договорів на паритетних умовах та у процесі їх виконання.

Грушковська Оксана  захищає  інтереси клієнтів в судах усіх юрисдикцій та надає юридичну допомогу з питань, що випливають з договірних правовідносин цивільного та господарського  права, адміністративного, трудового, житлового, податкового, сімейного, земельного, банківського та корпоративного права.

Юридичний супровід процесу спадкування майна,  оформлення права власності на спадкоємців, сплати податків за отримане спадкове майно та подачі податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Як спеціаліст із корпоративного права, Грушковська Оксана Петрівна пропонує  консультування та правову допомогу з питань реєстрації та діяльності  юридичних осіб,  з питань відчуження/спадкування акцій, часток в статутному капіталі товариств,   проведення процедури примусового викупу акцій   (squeeze-out), та з інших питань, що виникають із корпоративних правовідносин.

Ключові проекти:

Участь у складенні та подачі фізичними особами –податковими резидентами України податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Юридичний супровід будівництва приватного домоволодіння, реконструкції квартир шляхом об’єднання, придбання нерухомості на етапі будівництва.

Приймання участі у захисті прав та інтересів:

 • фізичної особи в адміністративній справі про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення про сплату транспортного податку (справа № 640/15380/19);
 • фізичних осіб в адміністративній справі про визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 595 від 07.11.2014 р, якою були припинені соціальні виплати громадянам Донбасу (справа № 826/18826/14);
 • ПрАТ «Артвайнері» в адміністративній справі про  визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (справа № 200/12487/19);
 • ТОВ «КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ» в адміністративній справі про  визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (справа №810/2924/16).

Юридичний супровід процедури викупу акцій у міноритарних акціонерів та подальшого пропорційного продажу акціонерам приватного акціонерного товариства.

Представляла інтереси:

 • АТ «СКМ» – юридичний супровід з питань корпоративного права, з питань валютного законодавства, в тому числі надавала правову допомогу в процесі отримання ліцензії на здійснення інвестицій за кордон;
 • ПАТ «Донгорбанк», ПАТ  «ПУМБ» у спорах зі стягнення проблемної заборгованості за кредитними  договорами;
 • ПрАТ «АРТВАЙНЕРІ» – правова допомога при укладенні кредитних договорів з банками України;
 •  ТОВ « КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ»- представництво інтересів в судових інстанціях щодо визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Освіта: Донецький державний університет, економіко-правовий факультет, спеціальність «Правознавство».

Членство в адвокатських об’єднаннях: НААУ, Рада адвокатів Київської області. 

Мови: Українська, Російська, Англійська

Контакти: ogrushkovskaya@voropaevltd.com.ua

Консультація