04205, Україна, Київ
пр. Оболонський 26, секція С, офіс 1006
UA

Ексклюзивні послуги

Широкий спектр ексклюзивних юридичних послуг

Зворотній зв’язок

Юридичні послуги з організації адміністрування активів, в тому числі за кордоном. Створення ефективних структур управління бізнесу в різних галузях економіки, захист права власності в іноземних юрисдикціях.

Юридична Фірма «Воропаєв і Партнери» надає послуги з юридичного супроводу інвестиційних проектів, управління та адміністрування майна за кордоном, відкриття рахунків в зарубіжних банках, допомоги в проходженні фінансового моніторингу та процедури compliance іноземних банків, податкового консультування з підбором оптимального оподаткування в Україні та за кордоном, отриманні ВНЖ і іноземних паспортів ЄС через інвестиції.

Wealth Management & Succession Planning. Послуги в сфері спадкового планування, які надає наш співробітник – дипломований фахівець в області трастів і спадкового планування і член STEP.

Юристи ВІП спеціалізуються у спадковому плануванні (Wealth Management & Succession Planning). Ми розробляємо прості заповіти і реструктуруємо сімейний бізнес, допомагаємо адмініструвати майно, консультуємо сім’ї, як краще структурувати свої фінанси задля забезпечення дотримання законодавчих вимог в тому числі за кордоном, збереження і оптимізації оподаткування своїх активів для майбутніх поколінь, а також для безпечного переходу сімейного бізнесу від одного покоління до іншого.

Послуги наших фахівців в області трастів і спадкового планування дозволяють клієнту заздалегідь визначити способи і порядок переходу його майна при спадкуванні та мають на меті гарантувати чіткий розподіл активів відповідно до розробленого плану, завчасне вирішення складних питань захисту і управління активами клієнта до і після їх прийняття спадкоємцями , вироблення ефективних механізмів захисту та збереження бізнесу в майбутньому, нівелювання ризиків його втрати (захоплення), попередження конфліктів при спадкування , тощо.

У наших рядах працює єдиний в Україні дипломований фахівець в області трастів і спадкового планування і член STEP, глобальної професійної асоціації фахівців в області трастів і спадкового планування. Робота за спадковим планування ведеться у співпраці з іноземними партнерами в галузі управління капіталом і спадкового планування.
Послуги фахівців практики Wealth Management & Succession Planning в рамках спадкового планування включають в себе, зокрема:

  • due diligence і аналіз структури активів клієнта для цілей спадкового планування;
  • консультування з можливим підстав спадкування і механізмам передачі майна спадкоємцям, з питань відкриття спадщини, охорони спадкового майна і управління ним (з індивідуальними рекомендаціями щодо профілактики можливих спадкових проблем);
  • консультування потенційного спадкодавця з питань структурування бізнесу, інших активів для цілей успадкування;
  • структурування активів і володіння, усунення проблемних моментів, підготовка майна до спадкоємства;
  • вирішення організаційних та юридичних питань щодо майна клієнта, що знаходиться за кордоном (у співпраці з іноземними юридичними партнерами і нотаріусами);
  • організація створення трастів (trusts) і фондів (foundations) і подальшого управління майна, переданого в такі структури;
  • консультування спадкоємців з питань здійснення спадкових прав, охорони спадкового майна і управління ним, судовий супровід спадкових спорів;
  • управління спадковим майном і окремі послуги з охорони спадщини.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам повноцінну юридичну допомогу та ефективну підтримку в різних складних операціях, включаючи угоди транснаціонального характеру.

БІЗНЕС-ОРІЄНТОВАНІСТЬ

Пропонуємо комплексне вирішення проблем і розширюємо спектр послуг відповідно до вимог клієнта

НАДІЙНІСТЬ

Досвід, накопичений за весь час роботи, дозволяє запропонувати нашим клієнтам високу якість юридичних послуг

ПРОФІЛЬНІСТЬ

Ми є експертами в різних галузях права в одній компанії та забезпечуємо комплексний підхід при вирішенні проблем клієнта

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Побудова довгострокових відносин, що базуються на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта

Фахівці

В ЮФ «Воропаєв та Партнери» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які володіють глибокими знаннями, з величезним практичним досвідом в різних галузях права, з розумінням галузевої специфіки бізнесу клієнта та специфіки місцевого ринку та мають досвід роботи у великих міжнародних компаніях.
Юрій Воропаєв
Керуючий партнер, адвокат
+38 093 981 59 88 +38 063 172 94 46
Person voropaev@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація

Судова практика (цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні, трудові, податкові, земельні  спори), претензійно-позовна робота, розробка та правовий аналіз механізмів впровадження бізнес-рішень, внутрішніх політик компаній, правова експертиза господарських операцій, розробка законопроектів.

Досвід

Воропаєв Юрій Миколайович обіймає посаду Директора в ТОВ «Юридична фірма «Воропаєв та Партнери» з 2005 року.
З 1979 відбував службу в Управлінні Служби безпеки України в Донецькій області на посадах слідчого та юриста. З 1996 – начальник юридичного відділу, начальник юридичного управління Першого Українського Міжнародного банку, м.Донецьк. З 2003 – керівник юридичного департаменту ЗАТ «СКМ».
Народний депутат чотирьох скликань з 2006 року по 2019 рік. Заслужений юрист України.

Контакти: voropaev@voropaevltd.com.ua

Сергій Курілко
Партнер, адвокат
+38 093 981 59 88 +38 063 172 94 46
Person SKurilko@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Валютне, банківське, податкове, митне, цивільне, господарське законодавство, в тому числі приватизація, розробка схем і планів структурування бізнесу.

Досвід: Сергій Євгенович Курілко працює в ЮФ «Воропаєв та Партнери» з дня заснування в серпні 2005 року. Пан Курілко очолює корпоративну та судову практику фірми. До приходу в ЮФ «Воропаєв та Партнери», пан Курілко працював юрисконсультом в ЗАТ «СКМ», в юридичному управлінні ЗАТ «Перший Український Міжнародний банк», очолював юридичний відділ Донецької обласної дирекції АК АПБ «Україна». Багаторічний досвід пана Курілко (22 роки юридичної роботи) дозволяє надавати клієнтам повний комплекс юридичних консультацій з різних питань корпоративного управління, структурування угод, включаючи податкові та фінансові аспекти, іноземних інвестицій, валютного регулювання, банківської сфери та ін.

Членство в адвокатських об’єднаннях: Сергій Курілко має свідоцтво адвоката Донецької обласної колегії адвокатів.

Контакти: SKurilko@voropaevltd.com.ua

Анна Нечай
Партнер, адвокат, спеціаліст з міжнародного управління трастами та спадкування (TEP)
+38 093 981 59 88 +38 063 172 94 46
Person anna.nechai@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
В галузі іноземного права: міжнародне податкове планування, створення трастів та їх управління, розробка і реалізація схем з управління приватним капіталом (wealth management), управління офшорними компаніями, спадкове планування, робота з іноземними банками, корпоративне право.

В галузі українського права: корпоративне право, цивільне право, банківське та фінансове право, валютне регулювання, законотворчість, зовнішньоекономічні відносини.

Досвід

В «ЮФ «Воропаєв та Партнери» Анна Нечай здійснює юридичний супровід та консультування клієнтів з питань розробки та реалізації схем з управління приватним капіталом, включаючи створення і управління трастів, компаній в іноземних юрисдикціях, надає послуги безпосереднього управління іноземними компаніями клієнтів, забезпечує ефективну комунікацію з іноземними банками (відкриття і управління рахунків в іноземних банках, у тому числі в private banking) та провайдерами послуг закордоном. Анна також активно бере участь у розробці та подальшому обговоренні з представниками державних органів України проектів законодавчих актів України у сфері корпоративного права, цінних паперів, валютного регулювання та банківського і фінансового права.

Членство в професійних об’єднаннях

З 2006 року Анна Нечай є адвокатом Київської міської колегії адвокатів України та з 2015 року членом Асоціації спеціалістів в галузі трастів та спадкового майна (STEP).

Контакти: anna.nechai@voropaevltd.com.ua

Тетяна Волкова
Партнер, адвокат
+38 093 981 59 88 +38 063 172 94 46
Person tvolkova@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Судова практика (цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні справи, сімейні, спадкові, земельні, трудові, податкові спори).

Розробка та правовий аналіз механізмів впровадження бізнес-рішень, внутрішніх політик компаній, організація роботи персоналу, розробка систем оцінювання та винагород.

Правова експертиза господарських операцій.

Юридичний супровід будівельних та проектних робіт.

Міграційне право.

Досвід

23-річний досвід юридичної практики Волкової Т.В. дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів в кримінальному судочинстві і на досудовому слідстві, представленням інтересів в судах усіх юрисдикцій та надання юридичної допомоги з питань, що випливають з договірних та зобов’язальних правовідносин цивільного та господарського  права, адміністративного, трудового, житлового, податкового, сімейного, земельного, спадкового права.

Як спеціаліст із сімейного права Волкова Тетяна пропонує послуги з оформлення шлюбних контрактів; консультування з питань захисту майна, планування спадковості сімейної власності, допомогу у складанні заповітів та договорів про поділ спільного майна подружжя; управління майном неповнолітніх дітей; супровід розірвання шлюбу, поділ спільного майна в судовому порядку, стягнення аліментів та визначення   місця проживання дитини; мінімізації ризиків спільного проживання без реєстрації шлюбу, та з інших питань, що виникають із сімейних правовідносин.

Також Волкова Тетяна спеціалізується в питаннях міграційного права, в її компетенцію входить  легалізація перебування іноземців в Україні, громадян України за кордоном, допомога в отриманні дозволів на працевлаштування, дозволів на тимчасове або постійне проживання, консультування з  питань міграційного законодавства.

Членство в адвокатських об’єднаннях: НААУ, Рада адвокатів Донецької області.

Контакти: tvolkova@voropaevltd.com.ua

Оксана Грушковська
Партнер, адвокат
+38 093 981 59 88 +38 063 172 94 46
Person ogrushkovskaya@voropaevltd.com.ua

Спеціалізація
Надання юридичної підтримки, консультування в сфері господарського, цивільного, сімейного, трудового, податкового, банківського, корпоративного  законодавства.

Юридичний супровід  та захист клієнтів у взаємовідносинах з державними,  контролюючими органами з питань оподаткування, будівництва, банківських операцій; з банками, іншими фінансовими установами щодо кредитування, зберігання коштів, здійснення операцій з цінними паперами, та проведення інших фінансових операцій.

Представництво клієнтів в судових органах України за спеціалізацією.

Досвід

З жовтня 2010 року займається правовим обслуговуванням фізичних та юридичних осіб за своєю спеціалізацією: представляє інтереси клієнтів у судових органах, у взаємовідносинах з банківськими та іншими фінансовими установами з питань відкриття рахунків, в т.ч. в цінних паперах, фінансового моніторингу, кредитування, купівлі-продажу цінних паперів та інших;  з державними органами, в тому числі з питань оподаткування, будівництва, проведення банківських операцій; здійснює повний юридичний супровід клієнтів з приводу придбання у власність або в найм/оренду чи відчуження рухомого і нерухомого майна; надає юридичні консультації за своєю спеціалізацією.

Багаторічний юридичний досвід в банківській сфері Грушковської Оксани дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів у взаємовідносинах з фінансовими установами щодо укладення договорів на паритетних умовах та у процесі їх виконання.

Юридичний супровід процесу спадкування майна,  оформлення права власності на спадкоємців, сплати податків за отримане спадкове майно та подачі податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Як спеціаліст із корпоративного права, пропонує  консультування та правову допомогу з питань реєстрації та діяльності  юридичних осіб,  з питань відчуження/спадкування акцій, часток в статутному капіталі товариств,   проведення процедури примусового викупу акцій   (squeeze-out), та з інших питань, що виникають із корпоративних правовідносин.

Членство в адвокатських об’єднаннях: НААУ, Рада адвокатів Київської області. 

Контакти: ogrushkovskaya@voropaevltd.com.ua

Консультація