Романов Олексій

0 Comment

Юрист 

Спеціалізація

Цивільне право, конституційне право, законотворча діяльність, проведення аналізу законопроектної, законодавчої та іншої нормативно-правової бази, державна реєстрація нормативно-правових актів, практична діяльність у сфері державної реєстрації юридичних осіб.

Досвід

До приходу на роботу в юридичну компанію «Воропаєв та Партнери» у жовтні 2006 року Романов Олексій обіймав посаду юриста в Департаменті Державної служби охорони при МВС України. Займався підготовкою та реєстрацією нормативно-правових актів, профільним контролем у сфері регуляторної політики, захистом інтересів у суді.

З квітня по жовтень 2006 року працював помічником-консультантом депутата місцевої ради – Голови постійної комісії з питань законності та правопорядку.

З серпня 2005 по квітень 2006 року брав участь у виборчій компанії на посаді політтехнолога Республіканської організації політичної партії, у сфері написання заяв, виступів, доповідей, підготовки акцій і заходів політичного характеру. 26 березня 2006 року – офіційний спостерігач на виборах народних депутатів України.

З листопада 2002 року по серпень 2005 року працював на посаді помічника -консультанта народного депутата України, у сфері аналізу та підготовки законопроектів, зв’язку з правоохоронними органами та правозахисними організаціями.

Трудову діяльність розпочав у 2000 році в університеті, консультантом «Правничої  клініки», з надання безкоштовних юридичних консультацій. У 2002 році призначений на посаду голови «Правничої клініки» і юрисконсульта Міжнародного Соломонового Університету.

Освіта

Романов Олексій закінчив Міжнародний Соломонів Університет за спеціальністю правознавство, магістр права.

Мови

Російська, українська.

Контакти

aromanov@voropaevltd.com.ua