Волкова Тетяна Вікторівна

0 Comment

Адвокат

Спеціалізація

Судова практика (цивільні, кримінальні, господарські, адміністративні, трудові, податкові, земельні спори), претензійно-позовна робота, розробка та правовий аналіз механізмів впровадження бізнес-рішень, внутрішніх політик компаній, правова експертиза господарських операцій

Досвід

До переходу в жовтні 2008 року в ЮФ «Воропаєв та Партнери» Волкова Тетяна Вікторівна працювала адвокатом Донецької обласної Колегії адвокатів. Очолювала Юридичну консультацію Калінінського району м. Донецька, була членом Президії Донецької обласної Колегії адвокатів, працювала провідним юрисконсультом в комерційних структурах. Дев’ятнадцятирічний досвід юридичної практики пані Волкової Т.В. дозволяє надавати юридичним та фізичним особам широкий спектр юридичних послуг, пов’язаних із захистом інтересів клієнтів в кримінальному судочинстві і на досудовому слідстві, представленням інтересів в судах усіх юрисдикцій та надання юридичних консультацій з питань, що випливають з договірних та зобов’язальних правовідносин цивільного права, адміністративного, трудового, житлового, податкового, сімейного, земельного, спадкового права.

Освіта

Волкова Тетяна закінчила з відзнакою економіко-правовий факультет Донецького державного університету за спеціальністю «Правознавство» в 1997 році.

Членство в адвокатських об’єднаннях

Волкова Тетяна в 1998 році отримала свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю, є адвокатом Донецької обласної колегії адвокатів.

Мови

Волкова Тетяна вільно володіє українською, російською мовами, англійська на рівні – Intermediate.

Контакти

tvolkova@voropaevltd.com.ua